ELEKTRİK & PROJE

ELEKTRİK SON DURUM(ENERJİ TALEBİ PROJESİ)  

    Mevcut elektrik tesisatının istenilen ihtiyacı karşılamaması durumunda hazırlanan projedir. Sık sık sigorta atması genelde sistemin harcanılan gücü karşılamadığını gösterir. bu durumda kullanılan cihazların güçleri tekrar tesbit edilir ve kablo kesitleri ve sigorta değerleri mevcut  gücü karşılayacak şekilde tasarlanarak tekrar proje hazırlanır . 

 
Veya ilave edilecek yüklerin ,cihazların , yada makinelerin planlaması önceden yapılarak mevcut tesisatın incelenmesi sonucu mevcut tesisatın ilave makineler için gerekli güç ihtiyacını karşılayamayacağı öngörülerek proje ve tesisat hazır duruma getirilir .
 
İnşaata başlarken kullanılacak olan şantiye için gerekli elektrik için de Şantiye Projesiolarak da adlandırılan proje de enerji talebi projesidir .

PROJE.iN HAKKINDA

Proje.in 1 Haziran 2013 tarihinde Elektrik ve Otomasyon alanında hizmet vermek üzre kurulmuştur . Elektrik alanında proje hizmetleri , Yazılım ve otomasyonalanında ise veri izleme üzerine projeler geliştirmektedir . Alanında profesyonel hizmet vermeyi amaçlayan , gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenileyen bir vizyona sahiptir.

Daha Fazla Bilgi Edinin

iLETİŞİM

Ofis İletişim  Bilgilerimiz :

Lokasyon : 15 Mayıs Mahallaesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Halilçavuşİş Hanı  No : 147 /41
Telefon : (0543) 562 43 67
E-Posta : mustafa[at]proje.in
   

Foroğraflar